Ходить по землі Святий Миколай…

Дата: 20.12.2018 04:20

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є День Святого Миколая, який відзначається 19 грудня. Весело пройшов він у Карапчівській ЗОШ І-ІІІ, де з особливим нетерпінням чекали на свого покровителя учні 1-4 класів. Щоб отримати гарного подарунка від Миколая,  хлопчики і дівчатка старалися цілий рік добре вчитися, поважали старших, допомагали батькам.

Свято розпочали ведучі Ангеліна Стасюк та Владислава Серафешко. Учні 2 класу декламували вірші для Миколая. Альбіна Турчинець, Ангеліна Сорокан, Богдан Репецький виконали пісні про Святого. Учні 5 - 6 класів зіграли сценку «Ніч перед Миколаєм». Наймолодші школярі  танцювали танець ангелочків. А організували й допомогли провести свято заступник директора з ВР Стрілецька Н.М., педагог-організатор Дима М.А., музичний керівник Москаль І.Г.
        Діти отримали подарунки
-  і на їхніх  обличчях розцвіли щасливі посмішки
        Щиру вдячність складаємо приватному підприємцю Радуляк Діані Миколаївні
за придбані для школярів солодощі.
        З
прийдешнім Новим  роком та Різдвом Христовим,  шановні доброчинці! Здоров’я, щастя, радості, спокою і миру Вам у Ваших родинах!