Із ста доріг – одна моя

Дата: 28.12.2018 14:17

Нещодавно у НВК «Вашківецька гімназія ім. І. Бажанського» класовод третього класу, Хачман Наталія Михайлівна, провела відкриту годину спілкування «Із ста доріг – одна моя». Епіграфом – стали слова відомого педагога В. Сухомлинського «Дати людині щастя улюбленої праці – означає допомогти їй знайти серед безлічі доріг ту, на якій найяскравіше розкриваються індивідуальні творчі сили і здібності її особистості». Від того, яку професію обирає сьогоднішній школяр, залежить і його власне майбутнє, і майбутнє всієї країни. Саме тому Наталія Михайлівна обрала таку важливу тему.

Упродовж уроку третьокласники поглиблювали уявлення про різноманітні професії, переконались, що знання, які дає їм школа, необхідні для отримання в майбутньому бажаної професії. Учні дійшли  висновку: усі професії важливі та потрібні.

На завершення уроку школярі створили колективну композицію «Із ста доріг – одна моя», у якій вперше обрали свою майбутню професію. На згадку про годину спілкування діти отримали в подарунок чарівні ключики від різних професій.