Екскурсія

Дата: 30.12.2018 06:01

Здається, ще зі шкільних часів більшість із нас полюбляли останні уроки перед канікулами. Адже семестрові контрольні написані, оцінки виставлені, а вчителі хочуть якнайцікавіше підсумувати усе вивчене за семестр. Саме з такою метою і було  організовано поїздку до м.Чернівців учнів НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського».

Сьогоднішні уроки нам допомогли провести викладачі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Неперевершені музейні експонати, цікаві розповіді, знайомство із технікою 4080х років та сучасними новітніми технологіями, демонстрація різноманітних фізичних процесів та явищ не залишили байдужими жодного із гімназистів. Після невеличкої перерви на обід учні відвідали новий дитячий розважальний центр «КРАЇНА МРІЙ». Відвідини центру – винагорода гімназистам за гарні успіхи  в навчанні та зразкову поведінку впродовж року.

Дорогою додому ми не змогли оминути Соборної площі, на якій вабить всіх гарно облаштоване «Різдвяне містечко» та КРАСУНЯ ЯЛИНКА.

Незабаром Новий рік – тож сподіваємося, що такі дні 2018 року надовго залишаться у теплих спогадах наших дітей.