ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Дата: 03.01.2019 09:43

28 грудня  2018 року в приміщенні Будинку культури   м. Вашківців мешканці громади презентували свої бізнес-ідеї, які можна втілити в життя в рамках Проекту Програми Розвитку ООН «Сталий розвиток сільських територій в Чернівецькій та Одеській областях», що фінансується Австрійською агенцією розвитку.

З даного проекту було відібрано 9 громад Чернівецької області, у які відбулися візити з оголошенням конкурсу на участь у навчанні з бізнес-планування.

Від Вашківецької об'єднаної територіальної громади взяти участь та зареєструватися в даному проекті виявили бажання  аж 10 громадян, що є свідченням того, що громада самодостатня, активна, а її громадяни готові втілювати власні мрії із започаткування підприємницької діяльності. Протягом навчального процесу через   різні причини частина учасників залишили проект, але все ж таки двоє  найактивніших з них дійшли до завершального етапу і  презентувати свій бізнес-план  вашківецькій громаді.

Отож,  28.12.2018 громадою було підтримано (голосуванням) два проекти:

1. Бізнес-план «Відкриття станції технічного обслуговування в  с. Карапчів» (Олександр Борісов).
  2. Бізнес-план «Відкриття манікюрно-масажного салону  в   м. Вашківцях»  (Анна Леонтюк).