Благодійна коляда «Ой радуйся, земле, Син Божий народився!»

Дата: 16.01.2019 12:10

Коляд, коляд, колядниця,

Добра з медом паляниця.

А без меду не така,

Дайте, дядьку, п’ятака!

Саме такою колядкою 8 січня гурт колядників НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського» вітав з прийдешніми святами працівників міської ради та поштового відділення нашого міста, відділу освіти, молоді та спорту, приватних підприємців, учителів навчального закладу, пересічних вашківчан (керівник гурту - учитель музики Н.М.Медвідь, музичний супровід - учень 9 класу Ярослас Курик). Дівчата та хлопці віншували господарів та господинь, бажали довгих років життя, здоров’я і дочекатися нарік цієї днини, а від нарік - скільки Бог поможе.

Радісною посмішкою, святковим настроєм вашківчани вітали колядників.

Такі колядування - ще одна гарна традиція нашої гімназії, адже все наколядоване діти віддають на доброчинність.

Сьогодні ми мріємо про те, щоб Різдвяна колядка облетіла всі оселі і родини з побажаннями прожити в мирі, злагоді, любові до ближнього, взаєморозумінні, щоб у душі людській панувало добро, терпіння та віра в завтрашній день.

Щиро дякуємо за участь у коляді всім її учасникам. Вітаємо зі святами вчителів, учнів, батьків. Нехай всі мрії і бажання здійсняться у Новому році.

Христос народився! Славімо Його!

Заступник директора з виховної роботи Н.Г.Проскурняк