КАРАПЧІВСЬКІ ШКОЛЯРІ - ЧЕМПІОНИ ОБЛАСТІ!

Дата: 21.01.2019 12:42

З 18 по 22 грудня 2018 року волейбольна команда хлопців Карапчівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів брала участь у змаганнях різних рівнів у залік 74 спартакіади школярів.

18 грудня у Вижниці карапчівські школярі, представляючи Вашківецьку ОТГ, були першими, отримавши перемогу над  командами  Берегометської             ЗОШ №2 та Міліївської ЗОШ.

21 грудня хлопці представляли Вижницький район у зональних змаганнях,  де знову здобули першість.

22 грудня у Чернівцях відбулися фінальні змагання, у яких брали участь учні Вижницького, Кельменецького, Глибоцького і Новоселицького  районів.  У напруженій           боротьбі команда Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів здобула почесне  І місце.

Підготували команду вчителі фізичної культури  Скутар П.М. та Тирон М.М. Значний внесок  у формування спортивних навиків школярів зробив  голова батьківського комітету  Борисов  Олександр Володимирович – батько учня 7 класу Борисова О. Турбувався про команду і Репецький Юрій Михайлович – великий фанат волейболу.

Ми раді перемозі наших школярів. Так тримати!

Мамінчук О.О. – директор Карапчівського ЗЗСО