На допомогу пташкам всією шкільною родиною

Дата: 28.01.2019 08:01

На початку року у нашій школі стартувала акція «Нагодуй пташок». Її метою є виховання у дітей поваги та бережливого ставлення до природи,  бажання допомогти зимуючим птахам вижити у скрутні зимові місяці. За статистикою, у  морозну зиму без підгодівлі виживає лише 1-2 синички із 10-ти. Найпростіша годівничка може врятувати пташине життя.

Учнями школи та їхніми батьками виготовлено понад 40 годівничок різних типів: дерев'яних, з пакетів з-під соку, з пластикових пляшок тощо.

25 та 28 січня 2019 року учні разом із учителями розвісили годівнички на території шкільного парку, насипали в них корм. Пташки одразу ж почали прилітати  і  клювати зерно.

Найактивнішими в акції з виготовлення годівничок були учні 1-4 та 5-7 класів. Всі учасники акції нагороджені подяками.

Тепер суворі морози не страшні для наших маленьких пернатих друзів.