Гордість гімназії

Дата: 18.02.2019 08:53

Учасники наукового товариства «Ініціатива», створеного при НВК «Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського», активно співпрацюють з БМАН. Адже саме участь у Малій академії є тією сходинкою, яка дає дітям перший досвід наукової діяльності, пошук нових рішень, дослідницької праці, презентації власних досягнень.

Упродовж останніх років у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт взяли участь і навіть стали призерами такі учні гімназії: Лагайда О. – II місце (керівник Савчук М.Д.); Горюк А. – III місце (керівник Савчук М.Д.); Гаврилюк М. (керівник Савчук М.Д.); Солован Д. (керівник Савчук Н.І.); Пріньковський Р. (керівник Приньковська В.М.); Пріньковський Р. (керівник Гуменюк М.В.); Волощук Т. – I місце  (керівник Гуйванюк  Л.М..); Горюк А. (керівник Стренадко М.М.); Борець Т. (керівник Стренадко М.М.); Орчук Д. (керівник Стренадко М.М.).

Цьогоріч гімназисти теж гідно представили  наш навчальний заклад на конкурсі НДР, підготувавши роботи у п’ятьох секціях: експериментальної фізики, англійської мови, етнології, фольклористики, літературної  творчості. Особливо хочеться відзначити роботу Гаврилюка Михайла на тему «Білінгвізм: проблеми та перспективи» (керівник Савчук М.Д.). Гімназист яскраво й впевнено захищав свої напрацювання, продемонстрував глибокі знання з англійської мови. Приємно порадувало й те, що за результатами конкурсу призерами стали такі гімназисти: Лисан М. – II місце (керівник Попович О.В.); Пріньковський Р. – III місце (керівник Вірста І.М.);    Данилюк М. – III місце (керівник Стренадко М.М.); Орчук Д. – III місце (керівник Стренадко М.М.).

Ми пишаємося успіхами наших гімназистів, бажаємо всім майбутнім учасникам конкурсу та їхнім керівникам підіймати планку результативності  та якнайшвидше її долати. Надіємося, що іменних стипендіатів від обласної державної адміністрації в нашій гімназії з кожним роком зростатиме.