Загальношкільні батьківські збори

Дата: 15.02.2019 08:58

Фото без описуКажуть, що людина – коваль свого щастя, а отже, вона повинна бути і ковалем свого здоров’я. Тому в дитини від дня її народження потрібно формувати навички дбайливого ставлення до свого здоров’я. А чи розуміємо ми нині, наскільки важливим є здоров’я дитини для формування її щасливого майбутнього?  Чи докладаємо зусиль, аби навчити дитину бути здоровою? На ці питання мають відповідати не лише батьки, але й учителі, бо тільки разом можемо досягти бажаного результату. Саме з цією метою в нашому навчальному закладі і було проведено загальношкільні батьківські збори на тему: «Здорова дитина, здорова нація, здорова країна» з порядком денним:

1. Про загальні результати та аналіз якості навчальних досягнень учнів за І семестр 2018/2019н.р., підготовка до ДПА та ЗНО.

(Заступник директора з навчально-виховної роботи Савчук Н.І.)

2.Про проведення обов’язкових профілактичних щеплень (вакцинацій) проти кору,  епідемічного паротиту та краснухи.

(Завідувач Вашківецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини Чибір Р.П.)

3. Алгоритм дій учасників освітнього процесу та батьків у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів, зброї тощо.

(Старший дільничний офіцер поліції , капітан поліції Думич М.В.)

4. Розв’язання конфліктів у дитячому та батьківському колективах. Алгоритм дій у разі виявлення булінгу (цькування дітей та дорослих), заходи щодо їх попередження.  Шкідливі звички. Співпраця батьків та колективу школи у профілактиці їх серед учнівської молоді.

(Практичний психолог Попович Р.В.)

5. Вимоги щодо відвідування навчального закладу. Пам'ятка батькам.

(Педагог-організатор Курик П.С.)

6. Здобутки та перспективи розвитку навчального закладу. Затвердження ескізу Прапора гімназії.

(Директор НВК Гуйванюк Л.М)

Щира і відверта атмосфера спілкування на зібранні стала запорукою того, що  саме від партнерства в стосунках між батьками і педагогами, уміння дорослими розуміти і чути  дітей - залежить здоров'я  кожного учня, а отже, і здоров'я  нації та країни в цілому.