Небесна Сотня у наших серцях!

Дата: 20.02.2019 08:25

«Герої не вмирають», - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

20 лютого  2019 року у Карапчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися тематичні заходи, приурочені  подіям листопада 2013 року - лютого 2014 року, періоду   масових акцій протесту в Україні.

Зранку учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг  Героїв Небесної Сотні на лінійці пам’яті «Небесна Сотня у наших серцях», яка розпочалася з виконання Гімну України.

«Перед героями схилімось низько в шані,

Запалим пам’яті негаснучі свічки,

Для всіх, хто був й загинув на Майдані,

Хай ляжуть квіти … й наша вдячність навіки!», — ці слова лейтмотивом  прозвучали на заході. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

У всіх класах упродовж тижня пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні – година спілкування «Слава Небесній Сотні» (для учнів 1- 4 класів), години спілкування «Сучасні борці за незалежність України» (для учнів 5-11 класів).