НЕБЕСНА СОТНЯ НА ВАРТІ! ТИ ВІДДЯЧИШ ЇМ, ЯКЩО ЖИТИМЕШ ГІДНО!

Дата: 22.02.2019 12:10

#АнгелиПамяті

#ТериторіяА

#РеволюціяГідності

Події 18-22 лютого 2014 року торкнулись і вплинули на життя чи не кожного українця. Саме в ці дні на очах у всього світу влада розстрілювала свій народ. Під час кривавих сутичок та від куль снайперів на Майдані загинуло більше сотні людей. Тому сьогодні, п'ять років поспіль, гімназисти сьомого класу (класний керівник Марина Гуменюк ) запросили своїх друзів, батьків та вчителів, щоб схилити низько голови в скорботі перед пам’яттю майданівців, серед яких були люди різного віку, щоб вшанувати героїв Небесної Сотні, життя яких обірвала куля снайпера у цивілізованому ХХІ столітті. Напередодні гімназисти дружньо підтримали Всеукраїнську тиху акцію «Ангели пам’яті». Кожен зміг приєднатися до акції і повісити свого паперового Ангела у пам'ять про загиблих за Україну, за нашу з вами свободу і гідність.

У такі дні ми повинні бути разом, адже на нас «дивляться з темних небес загиблі поети й герої – всі ті, хто так вірив у світле майбутнє твоє!».