Атестація

Дата: 01.03.2019 18:55

Творчий звіт учителів, які атестуються у 2018-2019 навчальному році
Успішна реалізація цілей та завдань сучасного освітнього процесу неможлива без постійного підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, зокрема наполегливої самоосвітньої роботи.
27 лютого 2019 р. у НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського», вчителі, які цьогоріч атестуються, презентували творчі звіти. Педагоги продемострували рівень своєї педагогічної майстерності за міжатестаційний період, висвітлили такі питання, як: анкетні дані; особисті нагороди; результати попередньої атестації та курсової перепідготовки; проблему, над розв’язанням якої працюють; педагогічне кредо; участь у методичних та предметних тижнях; відкриті уроки та виховні заходи, цікаві педагогічні знахідки, які розкривають творчість педагога. Учителі поповнили банк даних своєї роботи, продемонстрували науково-дослідницькі напрацювання, презентували власні друковані збірники та посібники, розповіли про інновації в роботі.
Таким чином, атестація вчителів – важлива складова частина підвищення педагогічної кваліфікації, яка позитивно впливає на якість і результативність освітнього процесу та забезпечує здійснення інформаційних підходів до діяльності вчителя. Вона, безумовно, активізує професійну діяльність учителів, посилює в них мотивацію якісної роботи, підвищує персональну відповідність за результатами навчання і виховання.