Валерій Пацкан та Павло Клімкін проведуть зустріч з Послами для просування ініціативи Рахункової палати зі створення Спеціальної групи INTOSAI

Дата: 05.03.2019 04:13

5 березнФото без описуя 2019 року Голова Рахункової палати Валерій Пацкан та Міністр закордонних справ України Павло Клімкін  проведуть зустріч з Послами іноземних держав, акредитованих в Україні. Валерій Пацкан презентуватиме ініціативу Рахункової палати зі створення Спеціальної групи INTOSAI  (Міжнародної організації вищих органів аудиту) для здійснення аудиту оцінювання завданих збитків і втрат та використання коштів на відновлення наслідків військових конфліктів.

Захід розпочнеться об 11:00.

Місце проведення: Дипломатична академія імені Геннадія Удовенка при МЗС України  (вул. Велика Житомирська, 2, кім. №212).

Представники ЗМІ запрошуються на вступну частину презентації.

Акредитація представників ЗМІ за телефонами: (044) 234-09-96, 206-07-68 до 10:00 5 березня.

Просимо акредитованих представників ЗМІ прибути на захід до 10.40 год.

Увага! Для входу в будівлю ДАУ прохання мати при собі паспорт та дійсне журналістське посвідчення (видане редакцією).

Управління інформаційної політики