Захист Вітчизни

Дата: 05.03.2019 13:13

Захист Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності, є одним з найважливіших і почесних обов'язків громадян країни, і визначальну роль у  патріотичному вихованні учнівської молоді відіграє саме школа, яка  спонукає особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу, пробуджує національну самосвідомість, виховує патріотичні почуття до рідної землі, дружбу та взаємоповагу один до одного. Сповідуючи принципи патріотичного виховання, у нашій гімназії спільним рішенням батьківської та учнівської громадськості вдалося зреалізувати ще одну мрію – придбати військову форму для старшокласників, зокрема, для учасників гри «Сокіл» («Джура»). Велике спасибі усім батькам, які долучилися до такої гарної справи, зокрема керівнику ГО «Батьки для дітей» Стрілецькій Тетяні Миколаївні, головам батьківських колективів класів - Мироненковій Марії Петрівні (1 клас), Баланюк Оксані Петрівні (2 клас), Попович Олені Віталіївні (3 клас), Малюк Катерині Дмитрівні (4 клас), Попович Людмилі Михайлівні (5 клас), Шийчук Оксані Дмитрівні ( 6 клас ), Різун Світлані Василівні (7 клас), Вержаку Олександру Івановичу ( 8 клас), Лютик Наталії Іванівні ( 9 клас ), Данилюк Марії Василівні (10 клас ), Цюпало Оксані Юліївні (11 клас). Обіцяємо, дорогі батьки та вчителі, Вас не підвести і примножувати гарні досягнення нашої гімназії, рости справжніми патріотами рідної землі!