Весна...Березень...Жінка... «8 березня — День боротьби за права жінок».

Дата: 08.03.2019 10:24

Жінка — це квітка. Жінка — це справжня хоронителька традицій та мудрості поколінь. Жінка — це одвічна загадка природи? Вона найбільше із Господніх див. Без жінки усі багатства світу нічого не варті.Тому в цей день вітання Жінці, від якої пішло все прекрасне у житті. Колишній завклубу с.Волока Проданюк Зінаїді Степанівні, найстаршій жительці села Думич Єфимії Андріївні та вчительці, яка на заслуженому відпочинку Домітращук Любові Василівні.Нехай усі квіти Землі розквітають для Вас, а на обличчі завжди красується усмішка. Жінки України, кохані та єдині Життя берегині у кожній родині, Жінки України, довіку й донині Стою на колінах, Люблю вас незмінно!