«Жінка» - величне, дивне, ніжне слово

Дата: 08.03.2019 13:50

Фото без описуЩороку, коли cходить весняне сонечко і з вирію  повертаються перші птахи, і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо ніжне свято весни – Міжнародний жіночий день, День Матері, Подруги, Бабусі-трудівниці.

7 березня у НВК «Вашківецька гімназія ім. І. Бажанського»  відбулося свято, приурочене Жінці. У цей день зібралася вся дружня класна родина, яку запросили  третьокласники та їх класовод Наталія Михайлівна Хачман. На заході відчувалася радісна й весняна атмосфера. Учні декламували вірші, танцювали, співали лагідні пісні про маму та бабусю, веселили усмішками та частівками, висловлювали слова вдячності та любові своїм найріднішим. Від усієї душі бажали щастя, радості, успіхів усім присутнім. Промінець добра та ніжності торкнувся кожного серця і дорослих, і дітей.

На завершення свята учні подарували своїм рідним троянди, виготовлені  власноруч.