Турнір

Дата: 14.03.2019 20:08

Фото без опису6-7 березня у м. Тернополі відбувся ІІІ Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere». Організатором турніру є Юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету.

Вже вдруге учасниками турніру стали гімназисти НВК «Вашківецька гімназія ім. І. Бажанського». Команда у складі: Поповича О. В. (керівник команди), Лисана Михайла (капітан команди), Пріньковського Романа, Гаврилюка Михайла, Карп'юк Анни, Орчук Діани (члени команди) представляла не тільки навчальний заклад, але й Вашківецьку ОТГ та була єдиною командою з Чернівецької області.

Розминка, дебати, конкурс капітанів, мозковий штурм, інтелектуальне рівняння, емпіричне завдання – конкурсні випробування, в яких команда «Лідер» показала свої знання та уміння з предметів «Правознавство» та «Громадянська освіта».

У результаті напруженої боротьби команда «Лідер» отримала грамоту у номінації «Аналітики року» та матеріальну винагороду.