А У НАС – ЧЕРВОНА П’ЯТНИЦЯ!

Дата: 15.03.2019 02:44

Фото без описуЧервоний колір символізує нестримне прагнення до успіху,  відчуття повноти життя. Це – стимул до будь-якої діяльності, активності у всіляких сферах. Людина відрізняється сміливістю, силою волі, владністю, запальністю, товариськістю, якщо червоний його улюблений колір.

Саме у червоному одязі сьогодні  гімназисти та вчителі  завітали до школи. За  вікном  весна, діти  радіють сонечку,  не менше раді проводити час на перервах на шкільному подвірї.

Та сьогодні по-особливому радісно й весело проходили  перерви. Малеча  ще зранечку  гралася з тематичними кульками, з радістю підбігала до представників самоврядування, щоб зробити світлини. До них також охоче приєдналися учні середньої і старшої ланки.  Дітям було весело та цікаво проводити свій вільний час, позитиву та веселощів подарувала сьогоднішня сонячна погода. А якщо на вулиці сонце, то дітям – рай…

Ми  й  надалі будемо продовжувати гарну традицію проведення наших кольорових пятниць. Адже  ігри, веселий відпочинок та  радісний настрій – це насамперед запорука здоровя.

Педагог-організатор Курик П.С.