Екологічні акції проводитися кожної п'ятниці «Чиста громада починається з кожного»

Дата: 21.03.2019 07:53

15 березня уся Вашківецька громада ( організації, навчальні заклади, дошкільні та позашкільні установи ) активно долучилася до проведення екологічної акції «Чиста громада починається з кожного», яку було організовано на території міста та громади з метою привернення суспільної уваги до необхідності вирішення проблем забруднення навколишнього середовища побутовими відходами, а також формування екологічної освіти, культури та виховання населення міста та сіл.

Подібні заходи будуть проводитися кожної п'ятниці в рамках весняного «Місячника з благоустрою території», і спрямовані вони на формування відповідального ставлення людей до екологічних проблем не лише всієї планети, але й нашої громади зокрема. Почнімо прибирання зі свого дому, вулиці, міста, тоді ми разом обов'язково змінимо нашу Україну на краще, а слова поета стануть дійсністю:

щоб тільки неба очі голубі
           цю землю завжди бачили в цвітінні…