П'ятниця – в рожевих кольорах!

Дата: 22.03.2019 10:48

Фото без описуРомантичність, доброта - все це про рожевий колір. Він викликає почуття комфорту, позбавляє від нав’язливих думок. Ті, хто віддає перевагу рожевому, вдихають життя на повну. Вони завжди бажають нових вражень. Якщо після важкого дня ви приходите додому злими і агресивними, гляньте на що-небудь рожеве – і ваша агресія одразу зникне. Сьогодні учні та вчителі дуже цікаво провели нашу тематичну п'ятницю. Діти з радістю розповідали, як вони вдома готувалися, які собі обирали наряди, як їм в цьому допомогали батьки. Старшокласники розмалювали листівки, плакати. Меншенькі дітки на шкільному подвір'ї забавлялися з яскравими пумпонами, при цьому весело пританцьовуючи. Учні на перервах поринули у атмосферу відпочинку.... Але все це має цікаве продовження. Адже наступили такі довгоочікувані для дітей весняні канікули!!! Я думаю, що колір рожевий - не випадковий для нашої п'ятниці . Це - колір бажань. Переконана, що більшість дітей побажали собі , щоб канікули їхні пройшли незабутньо!

Педагог-організатор П.С.Курик