Березень 2019 року став знаковим для команди «Лідер» НВК «Вашківецька гімназія ім. І. Бажанського»

Дата: 26.03.2019 07:27

Гімназисти отримали нагоду двічі відвідати «Файне місто Тернопіль» і взяти участь у двох престижних заходах: турнір з правознавства на Кубок ректора ТНЕУ та ХІІ Всеукраїнський з Міжнародною участю дитячий форум «Формула успіху правової держави очима дітей». Хороший результат турніру доповнено перемогою на форумі.

Дводенний форум був дуже насичений подіями: захист проектів, зустріч з деканом юридичного факультету С. Банахом, зустріч з мером міста С. Надалом, екскурсія в Марійський духовний центр Божої Матері Зарваницької.

Лисан Михайло та Пріньковський Роман під керівництвом учителя історії, правознавства та громадянської освіти Поповича О. В. підготували проект на тему: «Становлення учнівського самоврядування як запорука громадянської активності підростаючої української нації». Проект відзначено перемогою у номінації «Зразковий проект».