Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-філологів шкіл об’єднаної громади.

Дата: 26.03.2019 19:27

Фото без описуВідповідно до плану роботи методичного об’єднання вчителів української мови та літератури 22 березня 2019 року у Валівській ЗОШ I-II ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-філологів шкіл об’єднаної громади. Члени методичного об’єднання відвідали показовий урок української літератури у 8 класі на тему «Кохання Остапа й Соломії як центральний мотив повісті М.Коцюбинського «Дорогою ціною», який провела вчителька Малайко Яна Петрівна. Учителю вдалося зацікавити учнів пригодницьким сюжетом повісті, провести чудову підготовчу роботу для засвоєння змісту твору, його тематики та ідейної спрямованості.

Після показового уроку вчитель української літератури даної школи Валерія Іларіонівна Кузик з учасниками методоб’єднання провела цікавий тренінг «Імідж сучасного вчителя», залучивши до нього всіх присутніх.
А Кузик Ярослав Олексійович провів короткий екскурс історією школи. Також учитель-поет полонив присутніх своїми віршами глибокого змісту, у яких звучала любов до рідного краю. На згадку про цю зустріч педагог подарував кожному учаснику МО збірочку своїх поезій з власним автографом.
По закінченні зібрання члени МО активно включилися в обговорення, проаналізували побачене. В процесі роботи всі мали змогу поділитись своїми думками і враженнями, загалом спілкування вчителів-словесників було цікавим і змістовним.