Екскурсія в Чернівці

Дата: 28.03.2019 05:58

«Нові емоції, нові враження та драйвовий настрій», - ось з якими надіями та сподіваннями відправились на екскурсію учні 2,3 та 4 –х класів НВК «Вашківецька гімназія ім. І. Бажанського» 27 березня 2019року. Навіть вранішня зимово-весняна погода не завадила в цей день побувати в захоплюючій «Країни мрій». Там дітки змогли досхочу пострибати на батутах, пробратися загадковими лабіринтами та потанцювати під сучасну музику. Після цікавих розваг учні навідалися до «Майстерні карамелі», де мали змогу переглянути на майстер-клас з виготовлення смачних цукерок. Найбільше задоволення дітвора отримала, виготовляючи карамель власноруч. Цукерки, які виготовили хлопчики і дівчатка особисто для себе, напевне, були найсмачнішими. Поїздка завершилась традиційним ласуванням апетитною піцою.