Атестація педагогічних працівників Вашківецької ОТГ у 2018-2019  навчальному році

Дата: 10.04.2019 04:27

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою  визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації та присвоюється (підтверджується) кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Відповідно до статті 50 Закону України «Про освіту», статті 32 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 27 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 25 Закону України «Про позашкільну освіту », статті 45 Закону України «Про  професійно-технічну освіту», статті 46 Закону України «Про вищу освіту», вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки  України від 06.10.2010 № 930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 14.12.2010 за № 1255/18550, змін до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08.08.2013 № 1135, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.08.2013 за № 1417/23949, Положення про психологічну службу системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.05.2018 № 509, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 31.07.2018 за № 885/32337, наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради від 12.09.2019 року № 187 «Про проведення атестації педагогічних працівників у 2018-2019 навчальному році» 05.04.2019 року на базі Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося підсумкове  засідання атестаційної комісії відділу освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради.

У роботі атестаційної комісії брали участь:

• голова атестаційної комісії – В.П.Лучак;
  • заступник голови атестаційної комісії – О.В.Попович;
  • секретар атестаційної комісії – Г.Г.Вірста;
  • члени атестаційної комісії.

Даному засіданню передувала співбесіда з директорами ЗДО та ЗЗСО відповідно до вимог Положення про атестацію педагогічних працівників, що дало можливість ознайомитись із науково-методичною, науково-дослідницькою роботою всіх педагогічних працівників, які атестувалися атестаційною комісією ІІ рівня у розрізі 5-ти років.

Відповідно до перспективного плану проходження атестації у 2018-2019 н.р. проатестовано 42 педагогічних працівники Вашківецької ОТГ, зокрема атестаційною комісією ІІ рівня - 33.

У ході атестації педагогічних працівників члени атестаційної комісії дотримувались відкритості, колегіальності, гуманності, об’єктивності та доброзичливого ставлення до вчителів, які атестувалися.

Провідний спеціаліст з питань загальної середньої освіти  Г.Вірста