Методичне об’єднання вчителів четвертих класів у НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського»

Дата: 11.04.2019 04:55

У НВК «Вашківецька гімназія» відбулося методичне об’єднання вчителів четвертих класів. Господарі закладу гостинно зустріли нас. Директор гімназії Гуйванюк Лілія Миколаївна привітала учасників заходу, побажала творчої та плідної праці.

Вчитель Паранчак Леся Григорівна на уроці природознавства повела дітей та вчителів у цікаву подорож по материках та океанах, використовуючи інноваційні технології, інтерактивні методи навчання. Вдало підібрано науковий, роздатковий, наочний матеріал. Леся Григорівна використала методи і прийоми, які нам пропонує НУШ. Тут і ранкові зустрічі, робота в групах, парах, виготовлення лепбуків.

Психолог школи Попович Руслана Василівна цікаво, креативно провела тренінг «Що таке щастя?!».

Танасійчук Наталія Михайлівна, вчитель Вашківецької ЗОШ, керівник методичного об’єднання підготувала майстер-клас «Су-Джок терапія- одна із форм сучасних здоров'язбережувальних технологій».

Спортивні змагання між батьками, вчителями, учнями поринули нас у світ дитинства. Кожна команда наполегливо боролася за перемогу.

Творча хвилина пройшла дуже зворушливо.   Зав’ялець Тетяна іванівна, вчитель Волоцького ДНЗ-ЗНЗ Іст. подарувала власний вірш та пісню для Паранчак Лесі Григорівни, в знак вдячності за відданість такій нелегкій, але цікавій професії вчителя.

Директор школи Гуйванюк Л.М. та весь педагогічний колектив гімназії створив атмосферу доброзичливості, партнерства.