Із 2 травня сплачуйте ЄСВ на нові рахунки

Дата: 17.04.2019 09:00
Кількість переглядів: 112

Державна казначейська служба України. Починаючи з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку — 899998).

01.05.2019 спливає граничний строк використання рахунків, що існують, із зарахування ЄСВ, відкритих на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

Із 02.05.2019 кошти, що перерахуєте на попередні рахунки, не зараховуватимуть. Їх повернуть як нез’ясовані надходження.

Щоб отримати нові реквізити рахунків, зверніться до адміністратора коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування — ДФС та Пенсійного фонду України (в частині погашення заборгованості зі сплати ЄСВ станом на 01.10.2013).