Тиждень учнівського самоврядування

Дата: 15.04.2019 21:54

Розпочався тиждень із загальношкільної зарядки. Представниці комісії спорту показували дітям рухи, а діти повторювали їх. Також усі присутні були ознайомлені з планом проведення тижня.

У вівторок комісія роботи з молодшими школярами проводила на перервах цікаві ігри - грали у бадмінтон, малювали малюнки на подвір'ї, грали у настільну гру, охоче та весело проходила гра "Твістер", дівчатка грали у "Резиночки". Ці ігри проводилися впродовж усього тижня.

Середа підготувала для нас пізнавальну та розширену інформацію про роботу учнівського самоврядування та комісій. Діти мали змогу пограти у цікаві ігри в кабінеті самоврядування, малювали малюнки про охорону довкілля, залишали побажання членам самоврядування.

Четвер нас порадував благодійним концертом у м.Чернівцях на підтримку Всеукраїнської акції "Серце до серця".

На завершення насиченого тижня була проведена загальношкільна лінійка, на якій озвучили підсумки тижня, а ще цікаво пройшла світло-зелена п'ятниця.

Педагог-організатор П.С.Курик