ПОДОРОЖ ДО ЧЕРНІВЕЦЬКОГО БОТАНІЧНОГО САДУ

Дата: 15.04.2019 22:00

Сьогодні у світі відзначають День екологічних знань.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак закликав екоосвітян, біологів і надалі продовжувати нести в українське суспільство екокультуру.

Саме сьогодні вчитель біології НВК "Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського" В.М.Приньковська організувала поїздку до ботанічного саду ЧНУ ім.Ю.Федьковича.

Учасниками екскурсії були учні 2,4,5,6 класів. Спочатку нас гостинно зустріли працівники ботанічного саду. Провели пізнавальну бесіду та показали нашим дітям види рослин та тварин, занесених до Червоної книги України.

Далі учні завітали у прекрасний сад, який порадував нас своєю рослинністю. Але найбільш захоплюючим та цікавим було для всіх побувати біля квітучих дерев магнолії, які за будь-якої погоди неперевершені!

На завершення цікавої зустрічі наших вихованців нагородили сертифікатами, а також кожному учаснику сьогоднішньої подорожі представники ботанічного саду подарували інформаційні плакати.

Незважаючи на погодні умови, екскурсія була цікавою і пізнавальною!

Педагог-організатор П.С.Курик