Великодній подарунок воїнам сходу від Вашківецької ОТГ

Дата: 03.05.2019 15:03

Українці готуються до Великодніх свят: печуться паски, бабки, малюють писанки. А в цей час на сході України йде війна з агресором. Майже щодня чуємо новини про втрати українських бійців. Вони, як і раніше, потребують нашої допомоги, щоб усі ми разом, боролися за мирне майбутнє нашої держави.

З ініціативи влади Вашківецької ОТГ закликали усіх небайдужих долучитись до благодійної акції на підтримку воїнів ООС.  Охочих допомогти виявилось багато: учні, батьки, вчителі, підприємці,  представники різних організацій і просто пересічні вашківчани. Доброчинці зібрали посилки, повні солодощів, пасок, закруток, чаїв, м’ясних та хлібобулочних виробів. Окрім продуктів харчування, воїнам передали необхідні речі, листи-подяки та дитячі малюнки.

З благословення священиків Георгія Радуляка та Вадима Ларіона делегація Вашківецької ОТГ у складі Хачман Л.Г., Григорець С.Т., Єленюк О.Ю. та Козьмика Ю.М. на чолі з міським головою Перчем М.П. здійснили поїздку до зони ООС, де доброчинців зустріли воїни-захисники, серед яких і наш земляк Роман Янко.