Формування моральних якостей дитини через перегляд вистави

Дата: 07.05.2019 14:32

Педагоги Вашківецького дошкільного навчального закладу №1, завжди в творчому пошуку.
Різноманітними методичними засобами виховують у дітей морально-етичні норми: доброту, чесність, справедливість, охайність, уважність, чуйність; навчають дітей правил безпечної поведінки вдома, на вулиці, та в різних життєвих ситуаціях. Часто вихователі, а інколи й самі діти проводять цікаві свята і театральні вистави. Зокрема, в рамках відзначення Великодніх свят - 7 травня 2019 року, діти старших «А» і «Б» груп, підготували виставу «Пригоди Писанки», яку з цікавістю дивився весь дитячий садок. Під час свята всі діти були у вишиванках, віночках. Кожна група підготувала Великодні композиції, які приваблювали різноманіттям писанок, рушничків та Великодніх прикрас.
Свято підготували: муз керівник – Попова Т.М., та вихователі – Кобивко Г.К., Калинчук Ю.В., Многодітна К.І. та Антемюк Ю.В.