16 травня 2019 року пройшов I – етап фестивалю «Буковинські намистинки» серед закладів дошкільної освіти Вашківецької ОТГ у Карапчівському СБНТД.

Дата: 18.05.2019 15:35

16 травня 2019 року у Карапчівському СБНТД відбувся I етап фестивалю «Буковинські намистинки» серед закладів дошкільної освіти Вашківецької ОТГ.

У фестивалі взяли участь 64 вихованці із 4 закладів дошкільної освіти та НВК.
Юні обдарування продемонстрували свої творчі здібності у таких номінаціях: хореографія ( сучасні та класичні танці),
вокальне мистецтво, декламування, фольклор.

Номери учасників відзначалися оригінальністю постановки, різноманітністю сценічних костюмів, високою культурою та аматорською майстерністю.
Наприкінці заходу відбулося урочисте нагородження учасників фестивалю грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту та солодощами від Вашківецької міської ради.
Виступи учасників приємно дивували, адже, незважаючи на вік, вони всі демонстрували неабиякий талант та вправність. Хочеться подякувати директорам ЗДО, вихователям, музичним керівникам, батькам та усім тим, хто
щоденно своїм умінням, відданістю, високим професіоналізмом творить майбутнє Вашківців, бо маленькі вашківчани і справді найталановитіші!