День вишиванки об’єднав дружню родину гімназистів

Дата: 16.05.2019 17:27

Фото без описуУкраїнці сьогодні відзначають свято української культури – Усесвітній день вишиванки. Цього дня всі бажаючі традиційно приходять на роботу або навчання в українській національній вишитій сорочці, у той час, як по всій країні, так і далеко за її межами, проходять святкові ходи і флешмоби.

День вишиванки об’єднав дружню родину гімназистів

Бережи українське –

носи вишиванку!

Ліна Костенко

Українці сьогодні відзначають свято української культури – Усесвітній день вишиванки. Цього дня всі бажаючі традиційно приходять на роботу або навчання в українській національній вишитій сорочці, у той час, як по всій країні, так і далеко за її межами, проходять святкові ходи і флешмоби.                                                                 Учні  та педагоги НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського» також приєдналися до проведення Дня вишиванки.

З кожною хвилиною гімназія наповнювалася  різноманітними кольорами та орнаментами вишитих сорочок, а найголовніше –  щирими усмішками, радістю, які, здається, заполонили всіх учасників навчально – виховного процесу.

У закладі проведено такі конкурси: «Фото на згадку», «Вишиванка єднає нас!» і   флешмоб  «Любов’ю квітнуть вишиванки».

Сьогоднішнє свято покликане зберегти споконвічні народні традиції  створення та носіння національного вишитого  одягу. Це день, що єднає всіх українців.

Проскурняк Н.Г., заступник директора з виховної роботи