«УКРАЇНСЬКИЙ  КОЛОРИТ» у Вашківцях

Дата: 18.05.2019 03:09
Кількість переглядів: 1985

До Міжнародного Дня Танцю та Всесвітнього Дня Вишиванки з ініціативи вчителів та дирекції Вашківецької  ЗОШ  І-ІІІ ст. було започатковано і проведено  масовий захід у великій залі місцевого  МБНТД. Перед початком фестивалю було проведено флешмоб та зроблено спільну світлину всіх учасників свята за участю голови Вашківецької ОТГ Миколи Перча, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту ОТГ Володимира Лучака, директора школи Надії Бучацької, адміністрації та вчителів шкіл міста, численних гостей свята, батьків та місцевих жителів. Згодом  сцену заполонили самі учасники дійства – дитячі танцювальні колективи загальноосвітньої школи, НВК «Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського», дошкільних установ міста, які змінювали одне одного, несучи різноманітне мистецтво його величності – ТАНЦЮ до заповненої вщент зали!  Загалом на сцену виходило 29 танцювальних колективів численністю біля 500 дітей !  Майже всі класи школи взяли участь у показі українського танцю. Велике свято хореографії ! Більше 2-х годин глядачі мали змогу насолоджуватися великим розмаїттям українського танцю,- від «Гопачка», «Козачка»  до «Коломийки», «Гуцулочки», «Верховинки», «Буковинської польки». Багато номерів було про Україну, рідний край. Окремо слід зазначити і патріотику, зокрема  героїчні танці, присвячені воїнам АТО. Всі колективи були у вишиванках, які вражали своєю красою, колоритністю, неповторністю, багатобарвністю. Це було дійсно свято українського колориту у танцях та вишиванках ! Директор школи вручила всім танцювальним колективам  Подяки за участь у фестивалі. Окремі з цих колективів взяти участь у традиційному IV фестивалі дитячої хореографії «Вашківецький дивограй», який відбудеться у День захисту дитини - 1 червня. Принагідно запрошуємо кожну школу, позашкільні заклади, клубні установи району та області  брати участь у цьому величному заході Танцю!

Від імені організаторів заходу, висловлюємо велику вдячність за підготовку колективів кожному хореографу і класному керівникові та адміністрації Вашківецької ЗОШ І-ІІІ ст., дирекції гімназії та дошкільних закладів міста. Проведений захід засвідчив, що хореографічне мистецтво у нашому місті на високому рівні, а колорит української вишиванки безмежний і найкращий у світі !

Ініціатор та організатор заходу

вчитель хореографі Вашківецької                   О.Сірецький