День цивільного захисту в гімназії

Дата: 16.05.2019 19:54

Фото без опису16 травня 2019 р. у НВК «Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського»  згідно з наказом начальника  ЦЗ  Гуйванюк Л.М. пройшов День цивільного захисту, під час якого проведено  комплексне об’єктове тренування з метою відпрацювання практичних навичок учнів та працівників закладу в надзвичайних ситуаціях.

Цивільний захист оповіщає населення про загрозу й виникнення різних надзвичайних ситуацій, організує життєзабезпечення людей під час катастроф, проводить рятувальні роботи в районах лиха й осередках ураження, навчає населення вмінням застосовувати засоби індивідуального захисту та правильно діяти в надзвичайних ситуаціях.

Згідно з планом роботи Дня цивільного захисту  проведено ряд практичних та навчально-методичних заходів відповідно до комплексного об’єктового тренування, навчальну евакуацію учнів гімназії за ввідною  «Пожежа в навчальному закладі»,  а також  тренування, змагання.

До проведення заходів Дня цивільного оборони  було залучено  постійний склад працівників гімназії та учні.

У ході Дня проведено усну вікторину з питань ЦЗ. Високу активність і знання показали учні 11 класу (класний керівник Вірста І.М.) та 10 класу (класний керівник  Маковій М.М.). Ініціативними в конкурсі малюнків були учні 1-4 кл. (кл. керівники  Попович Л.В., Пріньковська О.М., Хачман Н.М., Паранчак Л.Г.).

Старання та творчий підхід до виконання заходів плану ЦЗ  виявили викладачі Лисан Ю.Д., Максимчук Р.В.,  Савчук Н.І., технічний персонал та учні. Усі вони усвідомлюють важливість завдань цивільної оборони.

Цивільний захист –
Обов'язок кожного знати.
Що потрібно бути обережним,
Вміти себе зберігати.

Інформацію підготувала заступник директора Савчук Н.І.