Крок до Зірок

Дата: 22.05.2019 20:00

Фото без опису22 травня у НВК «Вашківецька гімназія ім. І.Бажанського» відбулася традиційна конференція «Обдарованість», яку організувала й провела заступник директора з навчальної роботи Савчук Мар’яна Дмитрівна. На святі було вручено заслужені нагороди кращим учням гімназії.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор  Гуйванюк Лілія Миколаївна. Керівник закладу спершу нагородила учнів, які досягли найвищих висот: отримали призові місця на обласних конкурсах та олімпіадах. Це 6 яскравих зірочок нашої гімназії, 6 відмінників навчання. Отож  нагороду одержали такі гімназисти:  « Учень року»  -  Лисан Михайло ( 10 клас); « Учениця року»  -  Орчук Діана ( 10 клас); «Кращий Учень» - Пріньковський Роман (10 клас); Гаврилюк Михайло  ( 10 клас); Савчук Богдан ( 6 клас); Данилюк Маріна ( 10 клас). У номінації «Спортсмен року» нагороду отримує Штефуряк Микола, учень 10 класу;  «Кращий спортсмен» -   Паранчак Петро, учень 10 класу.

Окрім вищезазначених гімназистів, на святі пошановано учнів, які здобули обласні місця в конкурсах музичної школи. Це Вірста Марія, учениця 6 класу; Терновецький Микола, учень 7 класу; Калинчук Микола, учень 8 класу; Курик Ярослав, учень 9 класу. А також  нагороджено учнів, які здобули призові місця в конкурсах «Буковинська Зіронька» та «Рідний край»: Савчук Василь– учень 2 класу, Лютик Софія- учениця 2 класу, Гарас Наталія - учениця 4 класу, Курик Дмитро– учень 5 класу, Данилюк Маріна - учениця 10 класу, Паранчак Петро– учень 10 класу, Гаврилюк Михайло– учень 10 класу. Нагороду також одержали танцювальні колективи: «Смайлики», «Зіроньки», «Ми-українці».

Директор Гуйванюк  Л. М. та заступник директора з навчальної роботи Савчук М.Д.  запросили до нагородження учнів, вчителів, а також вручили подяки батькам.

До   присутніх звернувся « Учень року» Лисан Михайло. Девіз нашого свята : « Від мудрих дітей - до мудрих людей. Як гадаєте, кому наші переможці, сьогоднішні  зірки,  повинні бути вдячні? Звісно, нашим  вчителям,  бо саме вони ведуть нас, своїх учнів, до нових перемог та звершень. Дійсно, у нашій гімназії  працюють висококваліфіковані, ерудовані вчителі».

Сьогоднішній захід – це свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначено найкращих учнів і вчителів, які гідно представили нашу гімназію на олімпіадах,змаганнях, турнірах, форумах, конференціях, зльоті Гуцульщини  та конкурсах. Нам є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.

Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, вміння бачити проблеми в сучасному світі, намагатися дослідити та розв'язати їх –  ось характерні риси наших учнів. Начитані, ерудовані, наполегливі, вони не тільки навчаються на відмінно, а й беруть активну участь у житті гімназії, Вашківецького ОТГ та Чернівецької області.

Насамкінець свята  Гаврилюк Михайло, Паранчак Петро, Оначук Іван подякували гостям конференції  та запевнили: гімназія щороку поповнюватиметься новими талановитими зірочками.

Інформацію підготувала заступник директора Савчук Н.І.