Прощавай початкова школо!

Дата: 01.06.2019 22:53

Випускне свято четвертокласників – це хвилююча й водночас святкова подія для всіх. Можна відчути себе по-справжньому дорослими та впевненими учнями!

Нехай попереду ще багато років навчання, а в цей день можна відпочити й порадіти своїм першим успіхам, досягненням. Адже у нас їх чимало й кожне, нехай навіть і найменше, на перший погляд, заслуговує на окрему увагу, похвалу та бурхливі овації. З такими думками  святкували урочисту подію учні 4 класу НВК «Вашківецька гімназія ім.  І. Бажанського».

Прощавай, початкова школо!

Спочатку веселі жарти на сцені, перегляд цікавих моментів за період  навчання в початковій школі, сльози радості на очах батьків, вчителів та учнів, одержання дипломів…. Потім кумедні розваги з аніматорами, драйвова дискотека, смачний торт і наприкінці всього незабутнє «паперове шоу», у якому брали участь усі без винятку.

Такі урочистості залишаються в памяті на все життя!