Ми пишаємося ними!

Дата: 25.06.2019 16:53

З 7 по 14 червня 2019 року на базі фізкультурно-оздоровчого табору "Гренада" (с. Стрілецьке Херсонської області) відбулись Всеукраїнські змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти «Шкільна волейбольна ліга – 2019 р.»

Команда юнаків Карапчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відстоювала честь Чернівецької області та Вашківецької об'єднаної громади, гідно посівши 4 місце у загальному рейтингу.

Команда юнаків:

• Борисов Олександр
  • Лакуста Дмитро
  • Репецький Богдан
  • Павлюк Павло
  • Миріш Іван
  • Мозбауер Олександр
  • Арбора Іван
  • Тесліцький Ігор
  • Марчук Денис

Вітання і подяка вчителям фізкультури Скутару П. М., Тирону М. М. та голові батьківського комітету Борисову О. В., які підготували команду до змагань.

Фото без описуЩиро вдячні народному депутату Івану Рибаку,  міському голові Вашківецької ОТГ Перчу М. П., депутату Вижницької районної ради Зав'яльцю М. Г. депутатам Вашківецької міської ради Опайцю М. Т. Тесліцькому І. В., Терновецькому В. В., Поповецькому Г. І., Марковському Д. К.,  Мамінчук О. О. Лісничому Вашківецького лісництва Дмитрюку М. Д., лісничому Карапчівського лісництва Липованчуку Ю.І., приватному підприємцю Туркевичу І., батькам учнів за матеріальну підтримку команди.