Підприємці одержали підтримку на започаткування власного бізнесу

Дата: 27.06.2019 11:05

У рамках проекту «Сталий розвиток сільських територій в Чернівецькій та Одеській областях», що фінансується Австрійською агенцією розвитку та впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні, підготовлено та подано звіт, а також зреалізовано мікропроект,  спрямований на покращення стану енергозбереження в одному із закладів дошкільної освіти. «Капітальний ремонт-утеплення фасаду із встановленням вікон та дверей в Вашківецькому ДНЗ №1» проведено відповідно до Угоди про партнерство між Програмою Розвитку Організації Об’єднаних Націй, Вашківецькою ОТГ та громадською організацією «Вашківецька Черемшина».

Вашківецька громада,  міський голова Микола Партенійович Перч та голова ГО «Вашківецька Черемшина» Бартків Василь Іванович висловили подяку батькам та працівникам Вашківецького ДНЗ № 1 за допомогу та плідну співпрацю!

Підприємцям-початківцям – Анні Леонтюк – власниці манікюрно-масажного салону в м.Вашківцях та Олександру Борісову – власнику станції технічного обслуговування в с. Карапчів – які брали участь у пілотному проекті,  бажаємо успіхів та процвітання!