23 серпня День Державного Прапора України 2019 року, у Вашківцях традиційно відзначили

Дата: 23.08.2019 13:57

Раніше цей день відзначали тільки в Києві на муніципальному рівні. Столиця святкувала 16 липня. Саме цього дня у 1990 році синьо-жовтий прапор було піднято над Київською мерією. З 2009 року офіційна церемонія підняття прапора святкується 23 серпня по всій Україні.

Історія нинішнього синьо-жовтого прапора дуже давня. Починаючи з часів хрещення Русі, ці кольори завжди були присутні на прапорах Української держави різних століть.

Синій колір на прапорі Україна означає мирне небо, а жовтий - пшеничні ниви.