Поділися своєю добротою

Дата: 19.09.2019 11:48

«Поділися своєю добротою», – вислів, який став візитівкою нашої гімназії.

«Поділися своєю добротою», – вислів, який став візитівкою нашої гімназії. І от уже вкотре маленькі доброчинці-гімназисти з великим і щирим серцем, їхні батьки та вчителі нашої гімназії поділилися своєю добротою, і кошти, зібрані під час проведення акції «Благодійність замість квітів» у День знань в сумі 2 тис 130 грн, було вручено маленькому Тарасику Ларіонову з с.Липовани Вижницького р-ну, який проходить курс хіміотерапії у кардіоонкогематологічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні. Дитячий онколог Михайло Гнатюк подякував всім доброчинцям за прояв доброти і милосердя, пригостив кавою, розповів про те, як непросто залишатися наодинці з хворобою хворим дітям і якою важливою є для них підтримка – фінансова та моральна...

Приємно було почути, що завідувач кардіоонкогематологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні Чернівців не лише рятує дитячі життя, але й захоплюється поезією, бо і справді:

У щастя людського два рівних є крила:

Троянди й виноград, красиве і корисне!