Капітальний ремонт центрального міського скверу в м. Вашківці

Дата: 10.10.2019 13:53

Вашківецькою міською радою об’єднаної територіальної громади в рамках реалізації Стратегії розвитку Вашківецької міської ради об’єднаної територіальної громади на період з 2019 до 2027 року затвердженої рішенням Вашківецької міської ради ХХІХ сесії VІІІ скликання № 649-29/18 та відповідно до Програми соціально – економічного розвитку Вашківецької міської ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, розроблений Проєкт для проведення капітального ремонту центрального міського скверу в м. Вашківці, з метою створення сприятливих умов для відпочинку населення в зелених зонах міста та комфортного відпочинку для людей різних вікових категорій.

Реалізація проєкту дасть можливість створити для всіх мешканців та гостей Вашківецької громади сприятливі умови для забезпечення активного, змістовного, комфортного відпочинку і дозвілля в зеленій зоні міста; для проведення різних заходів; створення сучасної інфраструктури, культури і дозвілля; забезпечення належного естетичного вигляду скверу.