Дата: 08.11.2019 09:05

Перелік законодавчих актів, на основі яких складені письмові тестові завдання, для оцінки професійних знань у конкурсі на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Вашківецької міської ради.

1. Конституція України. Закон України «Про освіту», який набрав чинності 28.09.2017 р., «Про дошкільну освіту» «Про загальну середню освіту».
  2. Розпорядження Кабінету Міністрів України, які стосуються реформування освіти.
  3. Державний стандарт початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87.
  4. Концепція реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року.
  5. Інструктивно-методичні матеріали.
  6. Загальнодержавні акти у сфері освіти.
  7. Положення, які регламентують роботу закладу.
  8. Фінансово-господарські нормативні документи, якими керується керівник закладу.

Перелік тем ситуаційних завдань для перевірки професійних компетентностей  кандидатів, які беруть участь у конкурсі на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Вашківецької міської ради.

Повноваження, алгоритм дій керівника закладу освіти з питань:

• трудового законодавства (КЗпП);
  • організації освітнього процесу;