Інженерний тиждень - проект для учнів молодших, середніх та старших класів, покликаний зацікавити наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу

Дата: 12.11.2019 22:13

Фото без описуІнженерія — це бульбашки у шоколаді та американські гірки, лікування складних хвороб та підкорення космосу — процес під час якого теоретична наука набуває практичного застосування.

Саме інженерія робить наше життя таким, як воно є.

На жаль, більшість учнів, а особливо дівчат, навіть не розглядають для себе можливість стати частиною інженерної спільноти, оскільки вважають, що не мають відповідних здібностей...

Саме тому, ми хочемо перетворити українські школи на один тиждень на мейкерські та дослідницькі лабораторії, щоб зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.

Якщо ви на власному досвіді знаєте, що отримані в потрібний момент знання та можливості можуть змінити життя. Якщо розумієте що освіта це те, від чого залежить наше майбутнє і готові стати партнером проекту. Напишіть нам про це, бо ми маємо для вас цікаву пропозицію.