Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 29.11.2019 11:24

Фото без описуВашківецькою міською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування міської ради.

про конкурс на заміщення вакантної посади

Вашківецькою міською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування міської ради:

- спеціаліста відділу земельних відносин та комунальної власності Вашківецької міської ради

1.  Громадянство  України.

2.Наявність вищої освіти  за напрямком підготовки "землевпорядкування", "правознавство" за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

3.  Знання чинного законодавства, інших актів законодавства з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість населення, фінансів.

4.  Вільне володіння державною мовою.

5.  Володіння  персональним комп’ютером в режимі користувача.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Копію Декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік;

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6. Копія трудової книжки (за наявності);

7. Копія документів про освіту;

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

9. Копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: вул.Героїв Майдану, 2 м. Вашківці Вижницького району Чернівецької області, тел. 4-35-15.

Міський голова                                                           Микола ПЕРЧ