Дата: 03.12.2019 14:41

Фото без описуВашківецька міська рада повідомляє про те, що 04.12.2019 року  о 1000 у приміщенні відділу освіти, культури молоді та спорту Вашківецької  міської ради за адресою вул. Шевченка 22, відбудеться конкурс претендентів на заміщення вакантних  посад директорів  закладів загальної середньої освіти Вашківецької міської ради.

Згідно протоколу №3 від 25 листопада 2019 р. спільного засідання комісії на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти Вашківецької міської ради до участі у конкурсному відборі допущено:

1. Гуйванюк Лілію  Миколаївну – на посаду директора НВК «Вашківецька гімназія ім.І.Бажанського»;
  2. Любківську Галину Михайлівну – на посаду директора Замостянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Голова комісії                                                                       А. Приймак