Дата: 03.12.2019 23:34

Фото без опису3 грудня 2019 року на базі Карапчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося методичне об’єднання вчителів початкових класів (4 клас) Ващківецької ОТГ.

Учитель 4 – Б класу,  Петрусь Марія Іванівна, провела  урок - зустріч з поетом краю Я.О. Кузиком. На якому учні презентували гостям збірки поета, його біографію а також твори Ярослава Олексійовича. А ще учні мали змогу зачитати свої вірші, що було досить зворушливо, адже у їх ще таких маленьких головах уже такі «великі» думки. Поет дав високу оцінку творам учнів. На уроці діти показали роботу в групах, кожна група мала своє завдання та демострувала його. Робота в парах показала, як діти вміло підбирають рими. А ще створювали сенкан.

Фізкультхвилинка проходила під музичний супровід коломийок на слова Я. Кузика. Підсумком уроку були відповіді на запитання Ярослава Олексійовича, декламування його віршів. Атмосфера на уроці панувала творча та зворушлива.

Після уроку Марія Іванівна провела майстер клас на тему: «Впровадження інноваційних технологій в початковій школі».

Гарно відпочили та порелаксували ми з психологом школи Ніною Мирославівною, яка провела з нами тренігові вправи.

Цей урок був не просто вдалий, а надзвичайно цікавий та захоплюючий. Ті 40 хвилин пролетіли за мить.

Маріє Іванівно, щиро дякуємо за проведений урок та бажаємо вам і надалі залишатися такою творчою та креативною.