Дошкільний заклад і родина – співпраця заради дитини

Дата: 07.12.2019 12:46

Фото без опису06 грудня 2019 року на базі Карапчівського закладу дошкільної освіти відбулося засідання методичного об’єднання для директорів ЗДО Вашківецької ОТГ з проблеми: «Дошкільний заклад і родина – співпраця заради дитини».

Учасників методичного об’єднання привітала та побажала плідної праці Кузик Н.М. директор Карапчівського ЗДО. Ознайомила учасників заходу з досвідом роботи з даного питання «Співпраця без конфліктів з батьками вихованців»

Вихователь Скутар М.Г. разом з батьками вихованців продемонстрували «Батьківський плейбек» - фрагмент театралізованої зустрічі батьків і дітей. У театрі взяло участь 15 батьків старшої групи, де за допомогою своїх емоцій відтворювали різні ролі, а діти були глядачами батьківського театру.

Вихователь Філіпенко Л.М. поділилася власним досвідом роботи з питання «Нетворкінгу» - форми побудови ділових зв’язків у інтернеті.

Під час підведення підсумків методичного об’єднання відзначено актуальність даної теми на сьогоднішній день.