На базі Бабинського НВК ім. М. Вержак Вашківецької ОТГ проведено методичне об’єднання вчителів початкових класів

Дата: 16.12.2019 18:50

12 грудня 2019 року на базі Бабинського НВК ім. М. Вержак Вашківецької ОТГ проведено методичне об’єднання вчителів початкових класів (4 клас). Відкритий урок з літературного читання підготувала вчитель 4 класу Іванческул Ганна Петрівна. Тема: «Незвичайна дружба. Григір Тютюнник «Ласочка». Вчитель та учні продемонстрували цікавий, змістовний та насичений різними видами роботи, урок. За що їм щиро дякуємо.

А ще Ганна Петрівна провела цікавий майстер клас до передноворічного настрою, виготовлення сніговика з паперу. Працюючи над створенням сніговика, ми поринули у дитинство, захопилися роботою, непомітивши, як швидко пролетів час.

Вчитель початкових класів, тієї ж школи Попадюк Марина Вікторівна провела надзвичайно цікавий та актуальний в даний час тренінг для вчителів «Дозволь собі бути щасливою. Щастя у твоїх руках». На якому кожен зрозумів для себе, як важливо цінувати та берегти своє щастя, яке нас оточує. Зворушливим закінченням тренінгу був виступ «маленького щастя», дівчинки Асійки, яка заспівала гарну пісеньку про щастя. Щире спасибі Марині Вікторівні за тренінг.