Дата: 18.03.2020 19:54
Кількість переглядів: 176

Запрацювала «гаряча лінія» для допомоги одиноким літнім людям в умовах карантинуДля підтримки одиноких осіб літнього віку, які в ускладнених умовах не в змозі забезпечити себе необхідними ліками, продуктами, засобами особистої гігієни, дезінфекційними засобами, Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації відкрив «гарячу лінію».

Отриману інформацію одразу ж буде передано соціальним працівникам відповідного району, які, своєю чергою, відвідуватимуть одиноких громадян,  аби забезпечити їх необхідним.

Для отримання допомоги у придбанні необхідного можна звернутися на «гарячу лінію» Департаменту за тел.: +380669963633

Разом із цим, усіх літніх людей закликають не наражати себе на небезпеку, за можливості залишатися вдома, мінімізувати потребу відвідувати місця масового скупчення людей під час карантину (громадський транспорт, аптеки, магазини).