Увага! Організація поїздки в зону бойових дій ООС

Дата: 17.06.2020 12:00
Кількість переглядів: 2056

Фото без описуШановні жителі Вашківецької об’єднаної територіальної громади!

23 червня 2020 року волонтерська група Вашківецької ОТГ за ініціативи міського голови Миколи Перча спільно з волонтерами Мостищини,                     відправляються у зону ООС з гуманітарною допомогою та концертною програмою.

З метою сприяння в організації поїздки в зону бойових дій та збирання  гуманітарної допомоги для бійців ООС просимо усіх небайдужих  долучитися до збору необхідних речей.

Загальний збір допомоги відбуватиметься у приміщення будинку культури м.Вашківці до 22 червня 2020 року.

Просимо не бути байдужими та долучитися до збору гуманітарної допомоги у визначені терміни.

Список необхідних речей: продукти харчування (домашня випічка (без крему), вареники  у відерках (відварені, залиті смальцем/жиром), чай, кава, шоколад, цукор); засоби гігієни (вологі серветки, креми до та після бриття, мило, шампунь, зубні пасти та щітки, туалетний папір, порошок до прання, засоби від комарів, одноразові станки для гоління, шкарпетки і т.ін.)